#1 2010-09-23 18:03:23

maxirus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 12
Punktów :   

InterfejsInterfejs

Ta strona przeprowadzi Cię przez interfejs na ekranie Lobby oraz różne opcje jakie masz. Zapoznaj się z pierwszymi krokami


http://en.alaplaya.net/assets/19242-screen1.png?radius=


1. Quick Join: Kiedy naciśniesz ten guzik, możesz wybrać jedną z map LOCO. Jeśli chcesz się wprosić do gry, która właśnie trwa, wbierz opcję "Intrude Games". Ale pamiętaj, aby móc użyć tej opcji musisz mieć na swoim koncie więcej niż 5 zwycięstw.

2. Manual Join: Tutaj możesz wejść do rozgrywki ręcznie wpisując dane. Musisz jedynie znać właściwy numer pokoju tej rozgrywki lub imię swojego znajomego.

3. Room List: To jest ogólna lista wszystkich trwających i oczekiwanych rozgrywek w LOCO. Tutaj możesz także dołączyć do wybranej rozgrywki.

4. Create Game: Stwórz swój własny pokój ze swoimi własnymi ustawieniami. Poza wyborem map i liczby graczy, możesz też wybierać spośród różnych trybów.

    * Matching: Są to gry klasyfikowane przyznające lub usuwające punkty Ladder, które z kolei decydują o Twojej ogólnej klasyfikacji. Ten rodzaj pokoju nie uwzględnia opcji ręcznego przyłączanie się i automatycznie równoważy drużyny na początku rozgrywki, ale nagrody są o wiele cenniejsze niż w innych trybach.
    * Friendly: Rozgrywki towarzyskie pozwalają na ręczne przyłączanie się oraz zamknięcie pokoju hasłem. Nagrody nie są aż tak cenne jak w trybie Matching.
    * Practice: To jest tryb treningowy dla pojedynczych graczy, bez nagród i doświadczenia. Ten tryb jest stworzony specjalnie dla użytkowników, którzy chcą wypróbować swoje umiejętności i zapoznać się z mapami.

5. Team&Guild: LOCO posiada ogromny i rozległy system Cechów i Drużyn. Stwórz swój własny cech lub zdobądź dostęp do jednego z już istniejących.

6. Shop: Jest to sklep wewnątrz gry. Tutaj możesz kupić przedmioty za COIN (walutę wewnątrz gry), wymienić swoje Tokeny, uszlachetnić swoje przedmioty zaczarowując je lub dodać Socket.

7. AP Shop: Kup tutaj ważne i superfajne przedmioty za AP (punkty alaplaya, które są walutą pieniężną w LOCO oraz wszystkich innych grach alaplaya.

8. Novice Map: Novice Map jest specjalnie stworzona dla nowych bohaterów LOCO, którzy chcą trenować na mniejszej mapie. Ten tryb jest doskonały jeśli jesteś nowy w grze!

9. Play with Firends: Zaproś jednego lub dwóch znajomych, aby rozpocząć z nimi rozgrywkę. Będziecie w tej samej drużynie.

http://de.alaplaya.net/assets/19243-screen2.png?radius=1. Main Heroes: Spośród trzech głównych bohaterów, których wybrałeś, wybierz jednego który stanie się Twoim przywódcą. To jest bohater którym rozpoczynasz rozgrywkę. Możesz zmienić przywódcę poprzez po prostu przeciągnięcie i puszczenie ikonek tych bohaterów.

2. Grade and Ranking: Stopnie w LOCO są stopniami wojskowymi i wyznacznkiem Twojego doświadczenia w LOCO. Nie pokazują one Twojej klasyfikacji! Twoja aktualna pozycja w LOCO zamieszczona jest pod „Rank”, który działa jak LadderSystem. Każdy gracz rozpoczyna z sumą 1500 punktów. Za każdą rozgrywkę w LOCO otrzymasz mniej lub więcej punktów. Punkty LadderPoint określają Twoją pozycję w rankingu ogólnym – to żółta cyfra w nawiasie. Wciskając przycisk „Ranking”, zobaczysz bardziej szczegółowe informacje na temat swojej klasyfikacji.

3. Chat windows: Możesz zmieniać różne kanały klikając na zakładki nad oknem czatu. Aby uniknąć SPAMowania możesz przesyłać wiadomości tylko co kilka sekund. Możesz wejść w ustawienia, klikając na koło zębate w prawym górnym rogu tego okna.

4. Tutorial: Kliknij na ten przycisk, aby uruchomić tutorial LOCO. Przejście wszystkich trzech etapów i poznanie podstawowej obsługi i funkcji gry nie zajmie Ci dłużej niż 10 minut. Radzimy przejść tutoriale, ponieważ do wygrania są bardzo cenne nagrody.

5. Entry Setup: W tym menu możesz wybrać swoich trzech głównych bohaterów przeciągając i puszczając obrazki poniżej w jedno z trzech miejsc powyżej.

6. Create a Hero: posiadasz ważną Hero Card, w tym menu możesz stworzyć więcej nowych bohaterów. Po prostu wybierz bohatera i dobierz właściwą Hero Card.

7. Manage Hero: To Twój ekran magazynu i zarządzania nim. Tutaj zobaczysz wszystkie swoje przedmioty, za wyjątkiem przedmiotów AP, oraz wyposażenie jakie aktualnie ma Twoja postać.

8. Settings: Tutaj znajdziesz kilka różnych opcji:
# Video Room: Oglądając te filmiki, poznasz parę sekretów
# Mail: Tutaj możesz wysyłać i otrzymywać pocztę od innych graczy LOCO
# Mission Board: Tutaj znajdziesz wszystkie swoje aktualne plansze misji. Misje to questy które musisz ukończyć podczas bitwy
# Website: Kliknij tutaj, aby zostać przeniesionym na stronę LOCO
# Market: To dom aukcyjny wenwątrz gry, gdzie użytkownicy mogą sprzedawać swoje przedmioty których nie potrzebują innym graczom za COIN. Po prostu przejżyj co jest dostępne. Może znajdziesz odpowiedni przedmiot dla siebie i swojego bohatera
# Messenger: To messenger LOCO. Tutaj możesz dodać wszystkich swoich znajomych z LOCO, rozmawiać z nimi i wysyłać wiadomości
# Options: Tutaj znajdziesz różne opcje ustawień Towich wideo, dźwięku, sterowania oraz opcje ogólne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl